Alistair Overeem ufc novinky

Overeem: Láme mi srdce, že jsem v UFC musel skončit. Třeba vážně nastal čas nové generace

Alistair Overeem stále doufal, že v UFC bude moct ještě jednou zabojovat o titul těžké váhy. Když mu ale organizace ukázala dveře, zlomilo mu to srdce.

Jedenačtyřicetiletý veterán obětoval bojovým sportům celý svůj život. Jeho vitrína úspěchů obsahuje všechny prestižní trofeje, kromě té jediné, zřejmě té vůbec nejprestižnější.

„Vždy jsem usiloval o titul z UFC a vždy jsem chtěl udělat vše, co je v mých silách, abych ho získal. Nehledě na můj věk, byl jsem připravený ze sebe vydat to nejlepší,“ přiznává holandská legenda, která odhaduje, že má před sebou poslední rok a půl, než definitivně pověsí rukavice na hřebík.

„Tak trochu cítím, že jsem limitován věkem, proto mi také UFC ukázalo dveře. Když se tak skutečně stalo, zlomilo mi to srdce… Nicméně taková je už realita. Mají v podmínkách, že když prohrajete, tak vás mohou vyhodit. Třeba už vážně nastal čas, aby to tu přebrala nová generace,“ přemítal Overeem.

Protože tento sport ale natolik miluje, i po konci v UFC se vrátil ke svým kořenům do Glory, kde nyní bude bojovat o titul.

„Těší mě, že mi byla dána tato příležitost. Rico Verhoeven (šampion těžké váhy Glory) je skvělým bojovníkem. Už se nemůžu dočkat, až s ním změřím své síly,“ přidal pro MMA Junkie Overeem, jenž do boje nastoupí 23. října v Nizozemsku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin