Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Podniká Tyson Fury wrestlingové kroky? Koncem října ho čeká debut, prý se jedná o splněný sen

Tyson Fury si pro své boxerské fanoušky připravil tak trochu šok. Během pátečního večera totiž prohlásil, že je přesun do WWE jeho sen. Plánuje se tam chytit natrvalo?

Vše začalo poněkud „nevinně“ a především nečekaně. Britský bijec se objevil na jedné akci WWE, kde se dostal do potyčky s tamní hvězdou Braunem Strowmanem. „Gypsy King“ s ním předvedl dokonalé divadlo, které si v očích příznivců WWE dozajista zasloužilo pokračování. A to doopravdy přišlo.

Tyson Fury se už 31. října představí v Saúdské Arábii, kde by měl s Braunem tuto kapitolu uzavřít. Zdali se kariéra úspěšného Brita natrvalo přesune tímto směrem, to je zatím nejisté. Co však jisté je, že se jedná o jeho splněný sen.

„Jsem velmi poctěn, že se můžu zúčastnit takovéto akce. Je to něco, o čem jsem vždy snil. Box mě naučil, abych se nebál nikoho. A až si to s Braunem rozdáme, budu stále neporažený, protože se ho chystám knokautovat,“ hlásal sebevědomě jedenatřicetiletý Brit.

Na Tysona Furyho koncem zimy čeká duel s Deontayem Wilderem. Ten by k současnému dni stále měl platit. Otázkou však je, co přijde po něm a jak moc tato wrestlingová mise Furyho osloví.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin