Ronnie Coleman trenink

Ronnie Coleman, neodmyslitelná ikona kulturistiky trénuje i ve svých 57 letech – VIDEO

Ronnie Coleman je skutečné monstrum a neodmyslitelná ikona, která se navždy zapsala do historie kulturistiky.

Osminásobný držitel nejprestižnějšího ocenění Mr. Olympia ani ve svých sedmapadesáti letech nepolevuje a fanouškům skrze své sociální sítě čas od času zprostředkuje nějaké video přímo z útrob tělocvičny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ronnie Coleman (@ronniecoleman8)

I navzdory tomu, že si jeho tělo prošlo mnoha útrapami a že tato legendární postava málem kompletně přestala chodit, se snaží Ronnie Coleman stále fanouškům připomínat, jak je důležité se držet ve formě, a především následovat své sny.

Ronnie pro ten svůj hodně obětoval, jeho obří tělo se nejednou ocitlo v problémech, které častokrát vyvrcholily operací páteře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ronnie Coleman (@ronniecoleman8)

Světoznámé fitness modle hrozilo, že bude do smrti paralyzována, ona sama to kolikrát přiznávala ve svých interview, nikdy se ale bez boje nevzdala.

Ronnie Coleman je člověk, který svému oboru obětoval naprosto všechno, prakticky dále už zajít ani nešlo, ale také se postaral o to, že jeho úspěchy jen tak nikdo nepřekoná. V rámci možností, co mu jeho tělo dovolí, trénuje prakticky dodnes.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ronnie Coleman (@ronniecoleman8)

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin