Rampage Jackson ufc

S bojovými sporty jsem ještě neskončil, signalizuje Rampage Jackson. Ví i komu by chtěl čelit

Slavný Rampage to ve svých třiačtyřiceti letech s bojovými sporty ještě nevzdává, spíše naopak. Opět se v něm prý probudila ta chuť něco dokázat.

Quinton Jackson se naposledy v kleci objevil v prosinci roku 2019, když ještě v prvním kole na TKO podlehl Fedoru Emelianenkovi. Více než samotný výkon ovšem fanoušky překvapil Quintonův vzhled. Přirozenou válečnou postavu totiž nahradil pořádně projedený pupek a bývalý UFC šampion rázem ztratil na hybnosti.

Ani dnes se k nějaké dietě Rampage neuchýlil, ale s bojovými sporty to vzdávat nehodlá. A jelikož už na MMA nemá energii, hodlá se přesunout do boxerského ringu.

„Tohle je věc, kterou si lidé neuvědomují. Bojování se věnuji prakticky celý svůj život, a pokud to děláte tak dlouho jako já, vytvoříte si k té činnosti nějaké pouto, proto se vracím,“ opodstatňuje Jackson důvod svého návratu.

„Vždy jsem se pral jen s těmi nejlepšími a v tom hodlám pokračovat. I když už to nebude v MMA, tak si myslím, že i box bude zajímavý. Pokud se proti mně postaví soupeři takového kalibru, jako je Shannon Briggs, pak mě to samotného bude motivovat, abych ze sebe vydal sto procent,“ slíbil velezkušený Rampage.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin