Šampionka Namajunas se pochlubila, kdo je jejím největším MMA idolem

I taková šampionka, jako je Rose Namajunas, musí čerpat inspiraci od úplně těch nejlepších.

Aktuální vládkyně slámové váhy se nebála přiznat, že se její vzor nachází pouhou jednu hmotnostní kategorii výše. Jedná se o Valentinu Shevchenko, jež je v UFC považována za druhou nejdominantnější dámskou sílu současnosti, hned po Amandě Nunes.

„Už jsem to řekla a musím se opakovat, úplně nejlepší dámskou bojovnicí je Valentina Shevchenko. Je to můj idol, ke kterému sama vzhlížím a od kterého se snažím přebírat inspiraci. Z hlediska komplexnosti je to asi nejlepší bojovnice, která existuje,“ nebála se prohlásit Rose.

„Největší pocta pro mě byla, když jsem si s ní mohla zatrénovat. Miluji sledování jejích zápasů, ale trénink, to bylo wow, to bylo prostě něco úplně jiného. Člověk má šanci poznat to umění na vlastní kůži,“ dodala před obrazovkami stanice ESPN.

Shevchenko má momentálně na kontě osm výher v řadě, její kariéra v UFC by byla prakticky bezchybná, kdyby neexistovala ještě taková Amanda Nunes. Ta kyrgyztánskou zápasnici přemohla rovnou ve dvou případech shodně na body. Zejména podruhé se však jednalo o hodně diskutabilní výsledek.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin