Rachael Ostovich zapas

Souboj krásek přinese brutální řežbu. Ostovich rozbiju hubu! slibuje Paige VanZant

Bývalé dvě krásky z UFC se spolu střetnou již příští měsíc pod taktovkou BKFC v souboji holých kloubů. A už teď se prý můžeme těšit na velice krvavou řežbu.

Duely bez rukavic jsou víceméně tím nejtvrdším odvětvím, které nám bojové sporty v současné chvíli nabízí. Zejména v Americe se tento sport těší oblibě, ale pomalu se s ním seznamují i tuzemští příznivci.

Kdo se vyzná v MMA, tomu neuniklo, že kdysi v UFC působily dvě půvabné zápasnice, které tam svým vzhledem prakticky ani nepatřily. Paige VanZant a Rachael Ostovich jsou dnes už více známy jako internetové hvězdy než jako zápasnice, přesto jejich jakákoliv přítomnost v ringu budí pozornost.

BKFC se toho rozhodlo využít a obě krásky spojilo dohromady pro boj, jenž se uskuteční 23. července. A protože půjde o odvetu, emoce mají být ještě více vyhrocené.

„Můžete o nás říkat, že jsme květinky, že nejsme zápasnice apod., ale my tu jsme od toho, abychom dělaly to, co nás baví. Určitě si půjdeme po krku. Zejména kvůli Rachael jsem se rozhodla pro speciální přípravu, abych to byla já, komu na konci zápasu zvednou ruku,“ řekla VanZant, která už Ostovich jednou porazila. Stalo se to v UFC před dvěma lety, když vyhrála na submisi (armbar).

Hnacím motorem pro Paige bude i to, že svůj první duel v nové organizaci prohrála. Teď si chce napravit reputaci. „Potřebuju, aby lidé věděli, že jsem se tomuto sportu rozhodla obětovat úplně vše. Jsem plná energie a dozajista budu vyhlížet ukončení před limitem. Chci Rachael rozbít hubu a dát jí pořádné KO,“ doplnila burcující sedmadvacetiletá rodačka z Oregonu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue