Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tomas deak navrat
tomas deak navrat

Tomáš Deák se představí na turnaji ACA 128

Třicetiletý slovenský borec ohlásil na svých sociálních sítích druhý zápas v ruské organizaci ACA. Premiéra u štědrého zaměstnavatele určitě nedopadla podle jeho představ, protože podlehl zkušenému Finovi Mikaelu Silanderovi již v prvním kole.

Pětatřicetiletý severský Hulk nachytal Deáka Guillotine Chokem v polovině prvního kola! Nyní dostane bývalý šampion OKTAGONu šanci na reparát, ale rozhodně to nebude mít lehké.

Na turnaji ACA 128 se v kleci střetně s nadějným ruským bijcem Emranem Israfilovem. Teprve dvaadvacetiletý mladík má momentálně bilanci šest výher a jedna porážka. Tu utrpěl při svém posledním vystoupení, které proběhlo v rámci turnaje ACA 110. Zde na body podlehl Islamu Meshevovi a vybral si skoro roční pauzu.

Nyní se pokusí vrátit na vítěznou vlnu, ale stejný plán bude mít i Tomáš Deák. Ten si nese na zádech rovnou dvě porážky v řadě. Kromě neúspěchu na turnaji ACA 114 nevyšel slovenské kardio mašině ani souboj na turnaji I am Fighter 2.

V hlavním zápase celého galavečeru podlehl překvapivě na body Francouzi Moktaru Benkacimu. Jedna z hvězd OFA si prošla sérií zdravotních problémů, ale momentálně je již vše v pořádku. Nyní dostane Tomáš šanci prokázat své kvality a případná výhra nad nadějným ruským prospektem jej vrátí do horních příček pérové váhy ACA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin