medved utok

Třiadvacetiletý ruský boxer se šel porvat s medvědem, teď bojuje v nemocnici o život

Ilya Medvedev si myslel, že dokáže prodat své boxerské dovednosti v boji proti zuřivému medvědovi. Své schopnosti však poněkud přecenil.

Třiadvacetiletý boxer si vyšlápl na medvěda, který v minulosti údajně zabil jeho kamaráda. Nešel na něho ale s puškou nebo nějakou jinou střelnou zbraní, chtěl si to s ním vyříkat pěkně z očí do očí.

Ilya se proti ohromnému stvoření rozhodl použít holé ruce, do kterých si pro jistotu vzal alespoň nůž. Svou odvážnost potvrdil několika ostrými výpady, jimiž medvěda trefil, ale sám přitom schytal několik života ohrožujících ran.

Kdyby nebylo pohotového zásahu očitého svědka, Medvedev by na místě vykrvácel. Takto stihli zavolat záchrannou službu, která mladíka odvezla do nejbližší nemocnice. Z nejhoršího však stále není venku. Dle prohlášení pořád bojuje o holý život.

„Viděl jsem, jak se ten kluk chystá na medvěda zaútočit, ale netrvalo to dlouho a sám se ocitl na zemi. Ten medvěd ho začal trhat na kusy! Byl to naprostý masakr!“ popisuje události z místa činu Denis Chebotar, jediný svědek tohoto souboje.

Ilya stihl medvěda ze země několikrát bodnout nožem, čímž ho nakonec usmrtil. Za svého přítele se tedy pomstil, ale sám za to bude muset platit daň, snad je tu nejvyšší.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin