Thomas Almeida vs. Sean O'Malley na UFC 260

UFC 260: Thomas Almeida vs. Sean O’Malley – podrobnosti, analýza a live přenos v TV

Turnaj UFC 260 nám přinese návrat jednoho z nejtalentovanějších bojovníků bantamové váhy, který je mnohými vnímán jako budoucí šampion. Rozjetý vlak excentrického borce se však v posledním zápase drsně zastavil.

Marlon Vera rozhodně nenastupoval proti Seanovi jako favorit, ale předvedl fantastický výkon a dokázal zvítězit TKO na konci prvního kola. Nutno podotknout, že mu hodně pomohlo zranění kotníku, který si Sugar zvrtl špatným došlápnutím. Ten díky této porážce přišel o svou neporazitelnost, ke které v dosavadní kariéře přidal dvanáct vítězství, z toho 67 % přišlo knockoutem.

Sean je v postoji naprosto unikátní, úžasně kombinuje údery a kopy. Díky neuvěřitelné přesnosti dokáže krásně časovat kontry. Fialový pás v BJJ mu dodává pocit klidu ve chvíli, kdy se boj přesune na zem. Na své soupeře vyšle v průměru 6.35 významných úderů za minutu s přesností 57 %.

Thomas Almeida je zkušený devětadvacetiletý Brazilec, který v UFC válčí již sedmým rokem. Během své bohaté kariéry změřil své síly s takovými jmény, jako jsou Rivera nebo Garbrandt.

Momentálně se ale nenachází ve vůbec dobrém rozpoložení a ztratil již tři zápasy v řadě. Celková bilance všestranného bojovníka je dvaadvacet výher a čtyři porážky, kdy 77 % vítězství získal knockoutem. Během jedné minuty vyšle na soupeře 5.39 signifikantních úderů s přesností 44 %. Thominhas má výbornou obranu proti strhům, která mu umožňuje držet boj v postoji, kde se cítí nejlépe.

Sean O'Malley je na UFC 260 připraven skvěle

Thomas Almeida vs. Sean O’Malley – tip

Almeida je v těžké pozici, protože čtyři ztráty v řadě jsou pro spoustu bijců likvidační! O’Malley je přesnější, větší a kreativnější zápasník. Pokud se první prohra na něm nepodepíše, bude o vítězi rozhodnuto již před koncem zápasu. Nám se líbí sázka na výhru Seana před limitem, která je ohodnocena výborným kurzem. Nezapomeňte sledovat noční UFC 260 live zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue