Tyron Woodley vs. Vicente Luque na UFC 260

UFC 260: Tyron Woodley vs. Vicente Luque – analýza, tip a živý přenos

Turnaj UFC 260 nám přinese kromě titulových bitev i pokus zastavit jeden obrovský výsledkový i výkonnostní propad. Ten se týká bývalého šampiona veltrové váhy Tyrona Woodleyho.

The Chosen One vládl divizi do sedmasedmdesáti kilogramů tři roky, ale od ztráty titulu v zápase s Usmanem to s ním jde z kopce a jeho vystoupení jsou zápas od zápasu smutnější podívanou. Naposledy nestačil ve vyhroceném zápase na provokatéra Colbyho Covingtona a navíc si odnesl zranění žeber.

Celkově má Woodley bilanci devatenáct výher a šest porážek, kdy 37 % vítězství získal knockoutem. Osmatřicetiletý Američan vždy těžil ze své fantastické dynamiky, wrestlingu a brutálního ground and pound. Otázkou je, na kolik % se ještě dokáže motivovat ke každodenní dřině v gymu a zda pro něj není prioritou hiphopová kariéra.

Vicente Luque se těší na UFC 260

Ještě hlouběji do bláta se Woodleyho pokusí zašlapat Vincente Luque. Devětadvacetiletý Brazilec předvádí fantastické výkony a za posledních pět let si na něj přišli pouze Edwards a Thompson. Tichý Zabiják naopak vyřídil taková jména, jako jsou Muhammad a Perry, dokonce s ním padl dvakrát Niko Price. Do tohoto zápasu půjde s rekordem devatenáct výher a sedm porážek, kdy 58 % vítězství získal knockoutem.

UFC 260: Tyron Woodley vs. Vicente Luque – tip

Tyron Woodley ukázal při výběru soupeře charakter a místo snadnější cesty, kterou by byla odveta s Maiou, jde do tvrdé bitvy s Luquem. Jeho forma nedává příliš pochyb o tom, kdo odejde jako vítěz. Další výhodou pro Brazilce je trénink pod vedením Henriho Hoofta, který připravoval i Usmana s Burnsem před jejich zápasy s Woodleym.

Vicente je jedním z nejtvrdších borců veltrové váhy, který se nebojí chodit do přestřelek a nebezpečně mixuje údery a kolena. I když občas dost inkasuje, nikdy nebyl ukončen knockoutem! Woodley podle nás vydrží plná tři kola, ale prohraje jasně na body. Nezapomeňte sledovat UFC 260 zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue