OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul v těžké váze

Vedení ONE Champioship ve čtvrtek oznámilo, že UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul v těžké váze 23. listopadu na akci s pořadovým číslem 85, kterou bude hostit Asia Arena v Manile.

Vera se vrací po téměř dvouleté pauze, zatím stihl pro ONE tři zápasy, ve všech případech z toho bylo vítězství TKO v prvním kole. Zvlášť kop na hlavu, kterým vyřídil Paula Chenga, byla ukázková záležitost. 

UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul

Nyní ho čeká Mauro Cerilli, 110 kg vážící „Italské Kladivo“. Soupeř je bývalým šampionem Cage Warriors s momentální šnůrou pěti vítězných zápasů, z toho čtyřikrát před limitem TKO. Oba borci příliš netaktizují a snaží se o bleskové ukončení zápasu.

Z tohoto pohledu se managmentu ONE povedl výborný tah a je jisté, že nás čeká parádní přestřelka. Další zajímavý zápas na této kartě je souboj Eduarda Folayanga s Amirem Khanem o uvolněný titul v lehké váze.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue