Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
sterling odveta
sterling odveta

30. října umlčím všechny pochybovače! slibuje šampion Sterling. Jak hodlá s Yanem naložit?

Aljamain Sterling posbíral všechny potřebné kousky sebevědomí a 30. října hodlá jednou a provždy zamést s Petrem Yanem.

Současný šampion bantamové váhy má už dost toho, jak o něm lidé pochybují, a tak vstupuje do jedné z papírově nejnáročnějších bitev, jaké může v rámci své hmotnostní kategorie podstoupit.

Petr Yan během březnového měření sil nad Sterlingem vedl na body, bohužel se ale pak ve čtvrtém kole dopustil fatální chyby, když nedovoleně zasáhl soupeře kolenem, načež mu byl odebrán i mistrovský pás. Dana White však od samotného úvodu volal po odvetě a tu také domluvil.

Sterlingovi bylo vyčítáno, že se opětovného souboje bojí, on to ale vidí jinak. „30. října v Abú Dhabí umlčím všechny kritiky! S Yanem se hodlám vypořádat do třetího kola!“ přislíbil během svého proslovu na sociálních sítích.

Zároveň připomněl jednu zásadní věc, na kterou upozornil již několikrát v minulosti. „Jediné, na čem v tomto sportu záleží, je tvrdá dřina. Dana White mi nikdy nedal žádné speciální privilegium!“

Sterling tak připomínal hlavně to, že kdyby nebylo šéfa UFC, Petr Yan by se nestal šampionem. Protože však Whiteovi lezl do zadku, zajistil si jeho přízeň.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin