Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Zdroj: ufc.com

Hodlám si podrobit lehkou váhu! hlásí perspektivní UFC debutant. Jací MMA idolové jsou mu vzorem?

Paddy Pimblett sice ještě v UFC ani neodstartoval svou kariéru, ale už teď věří tomu, že dokáže velké věci. Kdo jsou jeho bojoví idolové?

Perspektivní bojovník z lehké váhy doufá, že bude už brzy moct začít naplňovat svůj vysoký potenciál, který si s sebou do UFC přinesl. „Nerad bych okamžitě předbíhal, ke všemu chci přistupovat krůček po krůčku, ale už teď je jasné, že pás šampiona je snem každého bojovníka, tedy i mým. Určitě si pro něj časem dojdu,“ přednesl šestadvacetiletý bijec původem z Liverpoolu.

Svůj debut pod taktovkou MMA velikána by měl podstoupit 4. září v Las Vegas. Soupeřem mu bude Luigi Vendramini. „Uznávám každého bojovníka, který vstoupí do klece, ale bohužel pro Luigiho, jeho zrovna nepotkal dobrý osud. Ukončím ho nejpozději do druhého kola, věřte mi,“ sdělil sebevědomě.

A protože je Paddy Pimblett považován za vycházející hvězdu, která už teď budí pozornost, americká media také zajímalo, ke kterým idolům během své kariéry vzhlíží. Odpověď byla prostá. „Úplně nejlepší MMA zápasník světa je Jon Bones Jones, k němu musí vzhlížet asi každý, jelikož tak pokročilé IQ, jako má on, nemá jen tak někdo. A dále musím uvést takové jedince, jako jsou GSP, Demetrious Johnson, Anderson Silva a poté Fedor Emelianenko, každý má něco,“ poukázal na své osobní „GOAT’s“ v oboru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin