Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Miesha Tate oslava
Miesha Tate oslava

A do roka chci bojovat o pás, hlásí Miesha Tate, jejíž cílem jsou hned dvě velké odvety

Co dokáže udělat jedna výhra se sebevědomím člověka, toho nám je příkladem bývalá šampionka a současná navrátilce Miesha Tate.

Ta si při svém comebacku poradila s veteránkou Marion Reneau, jíž zdolala ve třetím kole na TKO, a následně se v ní probudily až mistrovské emoce. I když zprvu říkala, že na titul to nejspíše nebude, nyní otočila o 180 stupňů.

„Samozřejmě, chci všeho dosáhnout krůček po krůčku, ale klidně bych se do roka mohla vidět v boji o titul. Záleží na tom, jak rychle zvládnu pár příštích zápasů, ale myslím si, že bych měla mít ještě takové dvě výhry, než půjdu o pás,“ prozradila Tate ve streamu Chrisi Weidmanovi.

„Vím o tom, že mě vyzývala Holly Holm, což je fight, o který mám také zájem. Momentálně mi však patří osmá příčka v žebříčku, takže bych asi měla mít ještě jeden duel, než si to dám s Holly,“ nabídla svůj pohled na věc.

Miesha Tate vyhlíží další zápas někdy v prosinci, Holly Holm oproti tomu bude bojovat již v říjnu s Normou Dumont. Jejich odveta po šesti letech by tedy v příštím roce mohla dávat smysl.

Obě bojovnice tak svým způsobem usilují o reparát s šampionkou Amandou Nunes. Ta je ovšem v UFC od roku 2015 naprosto neomylná.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin