OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

A zase ty peníze! Jorge Masvidal a Kamaru Usman se snad nedohodnou

Týden před oficiálním oznámením zrušení UFC 249 přistála na stole Jorgeho Masvidala nabídka k zápasu proti současnému šampionovi veltrové divize Kamaru Usmanovi.

O neslavném konci celé akce již bylo napsáno mnoho, ale ve zkratce si můžeme celé dění připomenout. Dana White se pokusil akci uspořádat v indiánském kasínu Tachi Palace Resort v Kalifornii. Nápadu se však postavilo vedení Disney a ESPN. Svou roli sehrálo i zastupitelstvo státu Kalifornia, které bylo důrazně pro odvolání akce.

I kdyby se event přes všechna protivenství uskutečnil, zápas Masvidal vs. Usman by na startovní kartě nebyl. Problém byla pro Jorgeho výplata, která mu byla za titulový souboj nabídnuta. „Na stole byla dohoda, ale nabízená částka se ani nepřiblížila požadavkům, které za tento zápas máme. V budoucnu se snad dostaneme blíže. Věřím, že v červenci toho chlapa setnu tak, aby to viděl celý svět,“ uvedl Masvidal.

O červencovém termínu se nedávno zmínil i Dana White, který chce bitvu o pás jako hlavní událost International Fight Week, který je tradičně sledován po celém světě. Vždy ale zatím vše skončilo u finančního ohodnocení.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue