Abdelaziz: Jorge Masvidal by měl Usmanovi líbat zadek, že mu dovolil bojovat o titul

Abdelaziz: Jorge Masvidal by měl Usmanovi líbat zadek, že mu dovolil bojovat o titul

Že bude Jorge Masvidal znovu bojovat o titul tak trochu nezaslouženě, toho si je moc dobře vědom sám manažer ze stáje Dominance MMA.

Ali Abdelaziz, jenž zastupuje současného šampiona velterové váhy UFC, musel Jorgemu připomenout, že má být vděčný za to, co mu bylo umožněno, a neotevírat si pusu na špacír. Nějaké řeči o tom, že je Usman posera a jak ho snadno zbije, jsou prý nejenže předčasné, ale navíc i nemístné.

„Právě jsem doposlechl nějaké interview, které Masvidal podstoupil, a on v něm nazval mého klienta srabem,“ uvedl Abdelaziz pro MMA Junkie, přičemž se zastával nigerijského šampiona.

„Kamaru je skutečný bojovník a dobrý člověk, žádný srab. Jak by vám mohl dát srab šanci bojovat o titul rovnou dvakrát po sobě, když si to ani nezasloužíte? Jorge by měl Kamaruovi líbat p*del, že mu zajistil další obří výplatu. Nikdo jiný by mu momentálně nesehnal lepší ‚money‘,“ poukazoval na to, že Usman je pro Masvidala zlatým jackpotem.

Do klíčové bitvy o titul velterové váhy zbývají už jen necelé dva týdny. Dle papírových předpokladů bychom se překvapení dočkat neměli, ovšem vždy existuje jistá šance, že se ryzí postojáři trefí hned v úvodním kole. V takovém případě je nutné připomenout, že Usmana napálil i Gilbert Burns, ale s jeho bradou to příliš nehnulo.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue