Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor vykon
conor mcgregor vykon

Abdelaziz: McGregor nemá na to, aby porazil jediného soupeře z žebříčku. Útoky na rodinu? To bych pokutoval!

Éra slavného Conora McGregora je údajně u konce.

Manažer Ali Abdelaziz už dříve predikoval, že se Conor v UFC může měřit jen s veterány, ale dneska nevěří již ani v to. „V celém patnáctičlenném žebříčku lehké váhy neexistuje soupeř, kterého by McGregor dokázal porazit!“ avizuje.

Peníze prý Notoriouse změnily a on sám si to nedokáže připustit. „Conor si postavil hlavu. Je sám sobě pánem, sám sobě manažerem, sám sobě trenérem. On je všechno v jedné osobě. Pokud vás obklopuje příliš lidí, kteří vám vše odkývají, nikam se neposunete,“ vysvětloval skrze MMA Junkie.

A tak McGregor nyní využívá svého postavení, z něhož bohatnou jeho protivníci. „Už je to jen stará prostitutka, která se nemůže smířit s tím, že její čas definitivně vypršel. Zápas s ní je snadnou, ale velmi výnosnou výplatou pro kohokoliv,“ tvrdí Abdelaziz.

„Bůh nám dal všem nějakou sílu a pak nás testoval, jak ji využijeme. Podívejte se na Khabiba, Dustina nebo Daniela (Cormiera). Tihle tři ji využívají pro dobro věci, pomáhají lidem, jen Conor stále jedná jako gangster, kterým není. Uráží vaši ženu, vaše děti, vaši rodinu. Kdybych byl Dana White, dal bych za takové útoky na rodinu milion dolarové pokuty,“ navrhoval.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin