Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Ali Abdelaziz vyhrozovani

Abdelaziz: Všechna čest Hookerovi, ale do boje s Makhachevem si jde jen pro výplatu

Dan Hooker sice tvrdí, že se jde pokusit o zázrak, ale většina fanoušků, včetně takového manažera Aliho Abdelazize, už teď tuší, že si jde nechat do duelu s Islamem Makhachevem jenom namlátit.

Makhachev měl původně bojovat s Rafaelem dos Anjosem, ten ale musel z bitvy odstoupit na lékařské doporučení, jelikož si nedávno prošel operací kolene a nestihl by se plně zotavit včas.

UFC v čele s Danou Whitem na nic nečekalo a nadějnému Rusovi vmžiku sehnalo nového tanečního partnera. Tím je Dan Hooker, který si údajně za tuto službičku vyslouží o něco tučnější výplatu než obvykle.

Jak asi sami tušíte, tento finanční bonus má být hlavním důvodem, proč novozélandský bijec do této bitvy jde. A s téže obviněním přišel Makhachevův manažer Ali Abdelaziz.

„Všechna čest Hookerovi, že do této války jde, ale mám-li být úplně upřímný, na tuto nabídku kývnul jen kvůli výplatě. Navzdory tomu, co nám říká on nebo jeho tým, peníze jsou jeho jediným hnacím motorem,“ konstatuje Abdelaziz.

„Islam je dominantní síla, budoucí šampion lehké váhy. Koho potká, toho zničí. Je to nový Khabib. Skutečně nevidím šanci, jak by ho Hooker mohl porazit,“ dodal přesvědčivě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin