Adesanya je pro mě snadno porazitelný soupeř, hlásí Rockhold, který vyčkává na svou příležitost

Adesanya je pro mě snadno porazitelný soupeř, hlásí Rockhold, který vyčkává na svou příležitost

Luke Rockhold čiší samým odhodláním. Dokonce tak vysokým, že je připravený seknout aktuálně nejlepšího muže v žebříčku střední váhy.

Israel Adesanya má sice na kontě už jednu porážku, ale jinak je ve své profesi naprosto neomylný. Zejména ve své divizi ještě nenašel sobě rovného soupeře, díky čemuž je tedy právem šampionem.

I když si na tomto nigerijském mistrovi už mnoho zápasníků vylámalo zuby , nachází se zde minimálně jeden člověk, který věří, že jej Adesanya nemá jak ohrozit. Doposud totiž nikdo prý nebyl schopný použít vhodnou taktiku, a nakonec se nechal zlákat bojem v postoji.

„Vím, čeho je Israel schopný. Studuji ho už nějakou dobu, a i když oceňuji jeho schopnosti, stále v jeho stylu vidím několik značných děr. Proto vím, že je porazitelný vícero způsoby, obzvláště pro bojovníka mých kvalit,“ odhalil bývalý šampion Luke Rockhold, jenž momentálně vyhlíží svůj návrat do akce.

„Nemyslím si však, že jsou všichni schopní proti Izzymu bojovat tak, jako bych to dokázal já. Důležité je nechodit do přestřelek a využívat příležitosti, kdy můžete boj přenést na zem. A to už je prostor, ve kterém jsem naprosto dominantní. Dokonce více, než jsme mohli vidět u Jana Blachowicze,“ pronesl Rockhold, který už delší dobu věří, že je Adesanyovou noční můrou.

Aby se však tento americký veterán mohl k titulovému boji dostat, bude se muset prodrat skrze nějaké přední vyzyvatele. A tento úkol pro něho nebude vůbec snadný, neboť si zde zatím nemůže ani najít vhodného soupeře.

„Všichni z elitní desítky střední váhy mě odmítli. Nevím, co to je, ale patrně se mě bojí. Nikdo nechce riskovat ztrátu své pozice v žebříčku,“ domnívá se Rockhold, jenž by se rád v kleci objevil koncem léta.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue