Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Israel Adesanya mma 2021
Foto: Instagram/Israel Adesanya

Adesanya: Musím se smát, když vidím, jak je Whittaker špatný boxer

Šampion Israel Adesanya si do svého příštího zápasu přál větší výzvu, než jakou představuje „snadno zdolatelný“ Robert Whittaker.

I když si tým šampiona přál jiného soupeře pro svou příští obhajobu, Dana White i tak zavelel a rozhodl o tom, že se v lednu nového roku Adesanya střetne v odvetě právě s Whittakerem.

Pro nigerijského borce by to údajně měla být brnkačka, neboť již Roba jednou přemohl. Ani ve druhém měření sil neočekává nic jiného…

„Všichni ví, že pro mě není Rob žádný problém. Už jednou jsem ho porazil a měl bych to hravě zvládnout i podruhé. Musím se smát, když vidím, jak je to špatný boxer. Zápasy mu vyhrává pouze ta jeho zákeřnost. Ty ilegální kopy do kolena,“ poznamenával Adesanya, na co si musí dávat pozor.

„Jsem si jistý, že se tuto ohavnost bude snažit zkoušet i na mě. A když to zkusí, tak o to větší pak dostane nakládačku. Rob není soupeřem, který by dosahoval mých kvalit, zejména v postoji,“ pronesl nigerijský mistr z divize střední váhy UFC pro server ESPN.

Adesanya tak bude muset skousnout hořkost osudu, který mu do cesty postaví opět toho stejného protivníka. On sám si údajně přál někoho, jako je Darren Till či Jared Cannonier. Ani jeden z nich ale není v takové pozici, aby se mohl dožadovat titulové bitvy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin