Israel Adesanya 2021

Adesanya určitě není lepší jak já, je přesvědčený Vettori. S šampionem vyhlíží trilogii

Má proti němu už dvě prohry, ale stále věří, že napotřetí by ho již přemohl.

Vše je odvozeno od poznatků, které Marvin Vettori načerpal v boji proti samotnému nigerijskému šampionovi. Ačkoliv mu dvakrát podlehl shodně na body, ani jednou prý nebyl horším bojovníkem, ba naopak.

„Jediné, co mohu říct, je to, že Adesanya zápasil chytře, ale rozhodně nebyl lepší jak já. Z toho obecného hlediska se považuji za lepšího fightera,“ nebál se italský bijec prohlásit pro MMA Junkie.

„Adesanya byl prostě jenom chytrý, nerad se pouštěl do nějakých výměn v postoji, nechtěl chodit do ohně a celkově ke všemu přistupoval opatrně,“ osočoval současného šampiona střední váhy z opatrnosti, která mu zaručila pohodovou výhru na body.

„Moje chyba je v tom, že jsem byl nervózní. Po dlouhé době jsem bojoval před fanoušky. Vím ovšem, že jsem lepší jak Adesanya, a také vím, že se s ním ještě utkám a celému světu to dokážu,“ je přesvědčený.

Pro začátek může Vettori svou pouť začít úspěšným výkonem nad Paulem Costou. S tím se střetne 23. října na UFC Fight Night 196.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin