Israel Adesanya ufc 263

Adesanya: Žádní bodoví rozhodčí nebudou potřeba, Vettoriho smáznu na pohodu před limitem

Israel Adesanya stále nepovažuje Marvina Vettoriho za nějakého obtížného soupeře, což nám hodlá už tento víkend dokázat.

Líp se to samozřejmě říká, jak provádí, přesto vysoké sebevědomí současnému mistrovi divize střední váhy upřít nemůžeme. „Tentokrát už nebudou zapotřebí žádní bodoví rozhodčí, protože se Marvina chystám ukončit před limitem. Skutečně se nemůžu dočkat, až z něho vymlátím duši,“ burcoval Israel v promo videu, které vydalo samo UFC.

Jak je jistě z těchto slov cítit, mezi oběma bojovníky se vaří zlá krev. Vše přitom začalo už před třemi lety, kdy se oba borci střetli v kleci poprvé a pro Adesanyu se z toho zrodila skutečně jen velmi těsná výhra na body. Italský soupeř od té doby cítí, že mu chybí jen kousíček, aby šampiona svrhl z trůnu.

„Vím, co jsem v tom duelu měl udělat lépe,“ říká Adesanya.  „Spíše mě zaráží, jak se toho zápasu dodnes Vettori drží. Však pro něj je ta prohra větší úspěch jak všechny jeho výhry. Jako by si myslel, že mě skutečně může porazit,“ smál se jedenatřicetiletý rodák z nigerijského Lagosu, který si rozhodně žádný neúspěch nepřipouští.

„Opravdu teď neponechám nic náhodě. Dojdu si pro ukončení a celý svět přesvědčím o tom, jaký je mezi mnou a Marvinem rozdíl,“ dodal současný šampion, který má ve střední váze za sebou dvě úspěšné titulové obhajoby.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue