OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Al Iaquinta: Doufám, že Khabib uspí Conora

Ačkoliv je sám Al Iaquinta jednou z posledních obětí doposud neporaženého ruského velikána Khabiba Nurmagomedova, tak ho to neopodstatňuje k tomu, aby svého ještě nedávného soka z arény nepodpořil. Newyorský ranař doufá, že to bude právě Conor, kdo půjde při UFC 229 k zemi, a to tím nejlepším možným způsobem.

I když je Khabib, co se bojového umění týče, spíše wrestler, a tudíž knokauty nepatří k jedněm z nejčastějším způsobů, jakým by měl zakončit svého soupeře, tak americký zápasník doufá, že právě nyní si ruský šampion najde způsob, jak udělat výjimku.

„Bylo by to skvělé, kdyby Khabib nakopal Conorovi zadek. A nejlépe ještě více, než ho nakopal mně,“ smál se. „Bez srandy, upřímně bych si přál takový scénář, v němž Khabib porazí McGregora, zmaluje mu jeho tvář (jak sliboval v jednom z rozhovorů) a donutí ho skončit s profesionální kariérou. Doufám, že to takto dopadne,“ svěřuje se.

Al Iaquinta hodnotí Conora McGregora

Jako všude jinde, i zde jsou dvě strany barikády. V žádném případě rozhodně nelze vyloučit i tu verzi, v níž irský zápasník, jenž zažije svůj velký comeback, nevyužije svých boxerských schopností a sejme svého protivníka dřív, než jemu se ho podaří srazit k zemi. „Nejhorší scénář by asi byl, kdyby Khabib inkasoval pár ostrých ran a stále se snažil jít proti Conorovi dopředu,“ řekl Iaquinta pro MMA Fighting.

„Conor má určitě sílu, kterou může svého protivníka složit, a hodně lidí mu věří. V minulosti se mu podařilo knokautovat několik zvučných soupeřů, ale teď nestojí jen tak proti někomu. Khabib je jiná třída. Je opravdu těžké ho skolit,“ vysvětluje. „Je velice těžké to popsat, dokud s ním sami nezápasíte. On vidí věci, které ostatní zápasníci nevidí. Dokáže se vám dostat pod kůži a útočit na vaše slabiny. Je to totálně jiný přístup než ten, na nějž jste zvyklí,“ uzavírá.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue