conor mcgregor konflikt

Ali Abdelaziz: Až Conora potkám, okamžitě a bez varování mu jí pálim na rypák

Khabib Nurmagomedov svou pomstu dostal, jeho manažer Ali Abdelaziz alespoň podle vlastních slov nikoliv. To vše by se ovšem mohlo změnit, kdyby se s Conorem potkal někde na ulici.

Conor McGregor během propagace zápasu tahal napovrch jisté informace, které měly zůstat schovány někde pod pokličkou. Když pak přišla řeč i na bývalého člena Jamaat ul-Fuqry, neváhal mu vštípit do obličeje několik peprných poznámek.

Abdelaziz v době před velkolepým duelem ještě mlčel, ale když jeho svěřenec poměrně jasně vyhrál, byl to zase on, kdo se začal dostávat ke slovu. „Vážně mu chci jednu vlepit. Napálím mu ji přímo do obličeje a zlomím mu nos,“ nechal se slyšet.

Když se jej Ariel Helwani z ESPN zeptal, proč tuto věc nemůže nechat plavat, Ali neotálel s odpovědí. „Po tom všem, co řekl o mně a o mé rodině? Kdo by tohle nechal být?!“ ptal se důrazně. „Khabib už svou pomstu dostal, teď je řada na mně,“ uvedl.

Na závěr si neodpustil pošťouchnutí ani do blízkého McGregorova přítele Artema Lobova. „Myslím si, že kdyby to nebyl Conorův rádoby ‚kámoš‘, tak by nikdy nepůsobil v UFC. Ten člověk tam nikdy neměl co dělat,“ doplnil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.