Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Alistair Overeem byl nakažen koronavirem

Hvězda UFC a jedna z největších legend bojových sportů se v nedávném rozhovoru svěřila, že koronavirus není velkým strašákem, protože jej s největší pravděpodobností již zvládla překonat.

Alistair je zvyklý trávit část přípravy v Thajsku, většinou na ostrově Ko Samui, kde mu místní gym Superpro nabízí ideální podmínky na trénink. Právě v oblíbené turistické destinaci přišel na konci ledna do styku s osobami, které vykazovaly jasné příznaky nákazy. Sám k tomu pro Duello Channel uvedl následující: „Teď je čas na správné stravování, abychom se udrželi zdraví. Je to velmi dobré pro náš imunitní systém. To je důvod, proč ve skutečnosti nejsem z viru vystrašený. Pravděpodobně jsem ho už měl. Byl jsem Thajsku v průběhu čínského Nového roku. Doslova to tam zaplavili Číňani a lidé v blízkosti měli symptomy.“

Overeem díky svému snadnému uzdravení, kdy nepociťoval velké obtíže, věří, že pandemická situace brzy skončí. „Myslím si, že počty nakažených budou klesat. Nebude to sice hned, ale možná do šesti týdnů by to mohlo být reálné. Pak se snad vše pomalu vrátí do normálu. Možná už svět nebude přesně takový jako dříve, ale vše se začne budovat. UFC bude jednou z prvních organizací, která uspořádá nějaký turnaj. Právě na takové akci bych rád bojoval.“

Doufejme, že se The Demolition Man neplete a brzy jej s ostatními bojovníky uvidíme opět řádit v oktagonu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin