Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Amanda Ribas je přeceňována, myslí si Angela Hill, která plánuje udělovat lekce v postoji
Amanda Ribas Angela Hill

Amanda Ribas je přeceňována, myslí si Angela Hill, která plánuje udělovat lekce v postoji

O úvodní zápas hlavní karty nadcházející turnaje se postarají dvě dámy ze slámové váhy, které si už teď nic nedarují.

Amanda Ribas se už viděla v bojích o titul, než ji ovšem během lednového turnaje srazila Marina Rodriguez, která využila svého agresivního stylu a sedmadvacetiletou brazilskou zápasnici porazila na TKO.

Ribas se z tohoto nezdaru pokusí oklepat, ale aby to zvládla, bude se muset vypořádat s podobně nevyzpytatelnou protivnicí, jíž nyní představuje Angela Hill. A ta si pekelně před touto bitvou věří.

Angela Hill ufc

„Myslím si, že je Amanda přeceňována. Jedná se zejména o její postoj, který ji lidé začali chválit, až když porazila Mackenzie Dern. Žádná z jejích zkušeností se však nedokáže rovnat těm mým,“ věří si Angela.

Marina Rodriguez ukázala, že je Ribas špatná postojářka. Mně jenom postačí, když to teď potvrdím. Plánuji jí dát lekci ve strikingu. Jak se mi to podaří udržet v postoji, ona se bude cítit velmi nekomfortně. A protože se neumí hýbat, tak bude jen otázkou času, než ji nachytám,“ domnívá se Hill, která si plánuje na konto připsat druhou výhru v řadě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin