Silva McGregor Conor
Silva McGregor Conor

Anderson Silva odhalil, jakou radu dal Conoru McGregorovi po jeho ošklivé zlomenině

Anderson Silva si sám prošel nepříjemnou frakturou holenní kosti, která ho na rok vyřadila z veškerého bojového dění. Proto ví, o čem mluví a jaké rady ostatním bojovníkům v podobném neštěstí může rozdávat.

Conor McGregor si nohu zlomil 10. července během ostře sledované trilogie s Dustinem Poirierem. Údajně se jednalo o únavovou zlomeninu, která se projevila už během přípravného kempu na tento duel. Houževnatý Ir to však přepískl a v boji toho pak litoval.

Neuběhly sotva ani dva celé měsíce a Conor má už svou hlavu opět v nitru oktagonu. A to i navzdory tomu, že ještě není úplně zotaven. To je dle legendárního Andersona Silvy zcela špatně.

„Musíte si uvědomit, že to, čím si McGregor prošel, není jen záležitostí na pár dnů nebo týdnů, tohle je záležitost na několik měsíců, během kterých nemůžete naplno trénovat ani používat své nohy,“ ujal se slova slavný brazilský Spider, jenž dodnes drží historický rekord za nejvíc obhajob v rámci střední váhy UFC.

„Má rada ke Conorovi byla, aby teď na nějaký čas úplně vypnul a všechny myšlenky ohledně bojování dal stranou. Teď není správná chvíle se tím zabývat, zejména, když ani nevíte, kdy se vrátíte. Jen ať využije ten čas, aby se věnoval rodině, plně své tělo zregeneroval a pak si promyslel, co vlastně bude chtít dělat,“ zmínil Silva ve vysílání Submission Radia.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin