OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Andre Fili reflektuje na porážku s Johnsonem: Nezajímá mě názor ostatních, pro mě jsem vítězem

Jak už zde bylo naznačeno, v době, kdy se Michael Johnson potřeboval vrátit na vítěznou cestu a opět tak zvednout své sebevědomí, tu byl i druhý bojovník, jehož ambice nebyly o nic nižší. Andre Fili toužil po vítězství tak moc, že následnou porážku, která byla velice těsná (dva ze tří sudích upřednostnili jeho soupeře), nemohl vůbec překousnout.

„Prostě a jednoduše, já jsem ten zápas vyhrál,“ uvedl Fili na svém instagramu. „Moje příprava byla velice dobrá a můj výkon byl ještě lepší,“ pochvaluje se, ačkoliv sám ví, že na výsledku to už nic nezmění.

Andre Fili reflektuje na porážku s Johnsonem

„Vesmír nám dává výzvy a odměňuje nás za to, jakým způsobem se k nim stavíme. Jediné, na co se budu soustředit, je to, co můžu rozhodnout já sám,“ poukazuje patrně na rozhodnutí sudích, s nímž nesouhlasí a které již chvíli po těsné prohře nebral jako spravedlivé. Zejména pak z toho důvodu, když jeden z porotců rozhodl 30-27 v jeho prospěch. 

„Jsem hladovější, než jsem kdy byl. Vrátím se ještě silnější,“ upozorňuje. „Děkuju všem, co mě podporovali, jsem za to vděčný,“ doplňuje. 

Nicméně tady náš příběh nekončí. Jako většina zápasníků, kteří svůj duel prohráli v podobné souhře náhod, i on si musel rýpnout do svého soupeře Michaela „The Menace“ Johnsona. 

„Menace – mlátíš jako holka a navíc se tak i chováš. Jsem připraven si to kdykoliv zopakovat,“ říká.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue