Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor ufc mma khabib

Ani do veltru nechoď, vždyť by tě tam zbili, varuje Bisping McGregora

Conor McGregor opět jednou laškoval se svými fanoušky, když jim řekl, že by klidně přešel do velterové váhy, kde by rád provětral současnou špičku, včetně takového neomylného šampiona Kamaru Usmana.

Zjevně se jedná jen o další Conorovy hrátky, leč nesmíme zapomínat na to, že v této divizi již působil, a tedy s ní má nějaké zkušenosti. Pokud by se tam do budoucna skutečně vydat natrvalo, čekala by ho údajně těžká muka. Daleko větší, než zažívá momentálně v lehké váze.

„Tohle se mi nelíbí. Koukněte se, jak s ním zametl Dustin Poirier, a teď si představte, co by s ním udělal takový Kamaru Usman. To neříkám jako nějaký kritik, obdivuju to, co McGregor za svou kariéru dokázal, ale proti současné špičce velterové váhy nemá žádnou šanci,“ uvedl Michael Bisping chvíli poté, co se o Notoriousových úmyslech dozvěděl.

Pravdou nicméně zůstává, že teď Conor bude ze všeho nejdříve vyhlížet čtvrtý zápas s Dustinem Poirierem. A kdo ví, třeba to bude právě o titul lehké váhy… Jen velká většina fanoušků či zápasníků je proti tomuto „nadržování“ proti.

„Ale no tak, dvě prohry v řadě a měl by jít o pás?“ táže se Bisping. „Normální zápasníci by v podobném případě potřebovali aspoň dvě nebo tři výhry, že je to ale Conor, bude mu určitě stačit jedna,“ konstatoval Bisping, který navrhoval takového Natea Diaze, což je zajímavá, ale určitě ne nejtěžší volba.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin