Colby Covington měl mít zápas v UFC, ale nedošlo na něj

Askren: Colbyho vážně nemusím, ale je pravda, že Masvidal se z něho pos*al

Ben Askren vrací úder Jorgemu Masvidalovi. Připomíná mu, aby si moc neotvíral pusu.

Masvidal se totiž stal členem tréninkového týmu YouTubera Jakea Paula, jenž se aktuálně chystá na boxerský duel právě s Askrenem. A aby toho nebylo málo, do toho si z Bena ještě utahuje.

Bývalý šampion Bellatoru či ONE Championship má podobných urážek už dost, a tak se rozhodl vrátit úder vší možnou silou. Nelíbí se mu, že mu nadává někdo, kdo si cíleně vybírá soupeře.

„Upřímně nemám Colbyho Covingtona rád, ale je pravda, že před ním Jorge prostě utekl. Posral se a utekl. Dostal by totiž stejnou bídu jako od Usmana a už by se nikdy o titul neutkal,“ řekl Askren v rozhovoru pro Helen Yee.

Masvidal však svou trpělivostí a vyhýbáním se ostatním duelům nakonec vyhrál zlatý jackpot. UFC mu v bitvě o mistrovský pás dalo druhou šanci, aniž by si ji musel předtím nějak zasloužit.

„Upřímně, doteď to nechápu. Ve světě MMA není nikdo, kdo by měl rád Colbyho, ale ten člověk předvedl s Usmanem vyrovnaný fight, což se o Masvidalovi rozhodně říct nedá,“ připomínal Askren.

„Co se tím snažím říct, je to, že i když nemám Covingtona rád, tak by mi dávalo větší smysl, kdyby o titul bojoval on. Jorge tam nemá žádnou šanci. Naposledy prohrál 50-43 na body a ani teď to nebude jiné,“ doplňoval.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue