Ben Askren odpovídá na spekulace, že se nechal Jakem Paulem podplatit

Askren: Škoda, že nikdy nedošlo na fight s Khabibem, byl bych první, kdo by ho porazil

Když Ben Askren kdysi zamířil do UFC, jedním z jeho cílů bylo střetnout se s šampionem lehké váhy Khabibem Nurmagomedovem.

Co se ale dělo potom, to asi každý již dobře ví. „Funky“ je klasická velterová váha, v této hmotnostní kategorii po přesunu do UFC také pokračoval a ihned ve svém prvním zápase málem prohrál s Robbiem Lawlerem. Po šťastném obratu ale už přišla jasná prohra s Jorgem Masvidalem a následně i hořká porážka na zemi, tedy v jeho disciplíně, s Demianem Maiou.

I navzdory všem těmto nezdarům Askren věří, že by dokázal najít recept na takového neomylného zápasníka, jakým býval Khabib Nurmagomedov. A údajně by ho přepral hlavně na zemi.

„Tohle je fight, o který jsem měl vskutku velký zájem. Nezdržovali bychom se žádným postojem, oba bychom to tahali co nejdříve na zem a zde už bych si to pohlídal,“ překvapil se svým příliš vysokým sebevědomím bývalý šampion organizací ONE FC či Bellator MMA.

„Vím, že mě teď asi bude mít spousta lidí za blázna, ale já jsem mnohem lepší grappler, než je Khabib. Nikdo se s ním do tohoto boje zatím ještě nepouštěl, já bych byl první. Navíc bych měl menší výhodu ve stavbě těla, takže bych ho silově přetlačil. Khabib ve skutečnosti nebojoval s žádným prvotřídním wrestlerem, a proto svou kariéru zakončil takhle bezchybně,“ tvrdí Askren.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin