Joshua: Fury se nemá kam schovat, já si ho najdu a stanu se nezpochybnitelným šampionem

Ať si Fury s Wilderem moc nevyskakují, Joshua s nimi jinak vytře podlahu, pohrozil manažer

Fury a Wilder zastávají názor, že jsou dvěma nejlepšími těžkými vahami současnosti. Toto tvrzení se ale hluboce dotklo manažera Anthonyho Joshuy.

Eddie Hearn si stále myslí, že nejlepší je jeho svěřenec, ačkoliv už dvakrát prohrál, pořád má v sobě tu šampionskou krev, která potřebuje nyní jen trochu rozproudit.

„AJ je nejlepším boxerem, dokáže porazit kohokoliv, včetně Tysona s Deontayem, jen zatím neměl možnost to dokázat. Mentálně dokáže předčít kohokoliv, když si svou mysl dobře nastaví, Pořád se ale pere s elitou a pořád je to největší jméno v oboru,“ je přesvědčený Hearn.

A co takový Fury? „Tyson předvedl skvělou práci proti Wilderovi, ale jinak si myslím, že by s Joshuou prohrál. Box je soubojem stylů, a i když si myslím, že by Tyson porazil takového Oleksandra Usyka, tak by prohrál s Joshuou.“

Totéž ovšem platí v případě Bronzového Bombardéra. „Wilder i Fury mají občas nemístné připomínky, jak jsou lepší atp., ale kdyby to mysleli vážně, už by s námi dávno bojovali. Tady je vidět, že za tím bude něco více. AJ je profesionál a až jednou přijde ta chvíle, tak s nimi oběma vytře podlahu. Jak s Furym, tak s Wilderem,“ tvrdí sebevědomý Hearn.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin