Justin Gaethje se diví, že nemůže v UFC bojovat o titul

Až porazím Chandlera, očekávám titulovou šanci, jinak půjdu s UFC do války, hrozí Gaethje

Justin Gaethje si stanovil jasnou podmínku, která by mu v budoucnu mohla ještě pořádně zavařit.

Titulové pořadí v UFC určuje Dana White a ten naposledy, i když je to už slušná řádka dní, řekl, že nového vyzývatele určí až po boji šampiona Charlese OliveiryDustinem Poirierem. Ve Whiteových plánech totiž stále figuruje Conor McGregor, kterému hodlá doručit další odvetu právě s Poirierem.

Justin Gaethje tak trochu tuší, že by ho v rámci žebříčku mohl McGregor nezaslouženě předběhnout, a proto už předem hrozí vzpourou. „Řekl jsem to UFC narovinu, pokud porazím Chandlera, očekávám záruku dalšího boje o titul. Pokud ne, tak půjdeme do války!“ pohrozil.

Rebelie před Danou Whitem nikam nevede, naopak vaši situaci může ještě zhoršit. Gaethje si s tímhle ale těžkou hlavu nedělá. „Na této podmínce trvám. V této hře už nebudu příliš dlouho, a pokud bych měl být znova odmítnut, tak s tím začnu něco dělat. I kdyby mi to mělo způsobit problémy!“

Tímto zároveň doufá, že bude moct vyzvat o titul Poiriera. „Doufám, že Dustin přemůže Charlese, protože jedině tak dostanu svou odvetu. Je to přirozený lidský faktor, všichni rádi napravujeme to, kde jsme dříve selhali. Já chci porazit Porieira,“ řekl Gaethje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin