Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Conor McGregor chovani
Conor McGregor chovani

Až se vrátím, tak půjdu hned o titul, informuje McGregor. Je to nespravedlivé, bouří se fanoušci

Conor McGregor má v lehké váze jednu výhru a tři prohry, přesto by měl jít dle vlastních slov po svém návratu ze zranění hned o titul.

Doposud se stále držíme pouze spekulací, jelikož je vidina Conorova návratu ještě poměrně vzdálená, přesto si můžeme udělat alespoň částečný obrázek o tom, jak to asi bude vypadat. Dana White hlásí, že Dustin Poirier nyní zabojuje o titul lehké váhy a až se McGregor zotaví, tak začne hledat způsob pro čtvrté měření sil.

V souvislosti s tímto tvrzením můžeme pochopit, že kdyby Poirier přemohl šampiona Oliveiru a vzal mu jeho pás, pak by McGregor šel krátce po svém návratu skutečně rovnou o titul. A to je zase věc, proti které se spousta fanoušků bouří, jelikož jim podobná výsada přijde dosti nespravedlivá.

Co je ale Conorovi po názoru nějakých lidí, kteří stejně o ničem nerozhodují. „Jsem miliardář a při svém MMA návratu se rovnou zapojím do boje o titul. To je mimochodem také důvod, proč na mě tolik lidí nadává, i tak vám ale Bůh žehnej,“ informoval Notorious během konverzace s fanoušky na svých sociálních sítích. Tím de facto jen potvrdil svůj hlavní záměr, jímž je čtvrtý zápas s Dustinem.

Dana White to vidí dost podobně, jen Dustin by mohl mít jiné vyhlídky. Americký Diamond se nechal slyšet, že možná po zisku pásu pověsí rukavice na hřebík a vydá se vstříc novému dobrodružství, které se už dost možná ani nebude týkat MMA. Také je ale možné, že se touto hláškou jen snažil vzbudit pozornost a přidat trochu napětí do již tak žhavého příběhu.

Dustin Poirier vs. Conor McGregor 3 zná datum.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin