Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Až se vrátím, utkám se s vítězem duelu Poirier vs. Holloway, prozradil Khabib. Koho z nich favorizuje?

Ačkoliv svůj zrak momentálně upíná na přípravu pro potenciální boxerské klání, tak na svou MMA kariéru stále nezanevřel. Khabib Nurmagomedov prozradil, co bude, až se vrátí do UFC, přičemž si dovolil i trumfnout vítěze, který ho pak vyzve o titul.

Původně to sice vypadalo, že se mu UFC v čele s Danou Whitem bude snažit dohodit odvetu s McGregorem, avšak než na ni dojde, čeká na oba borce v rámci smíšeného bojového umění ještě jeden fight. Pokud půjde vše podle současného plánu, Conor se utká s Donaldem Cerronem a Khabib s vítězem souboje o dočasného šampiona divize lehké váhy mezi Maxem Hollowayem a Dustinem Poirierem.

„Max je další soupeř, s kterým bych se rád utkal. Vždy jsem naznačoval, že mě lákají jen ta největší jména a on je nepochybně jedním z nich,“ řekl Khabib na adresu muže, který se momentálně nese na vlně 13 výher. „I když jeho úspěchy pochází hlavně z divize pérové váhy, tak si vede opravdu dobře. Uvidíme, co přinese duel s Poirierem, protože je to úplně jiná struktura, větší fyzická náročnost, a dokonce i obtížnější wrestling, ale pokud je tu někdo, kdo má šanci uspět, tak si myslím, že je to právě on,“ doplnil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin