Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Colby Covington
Colby Covington

Až se vypořádám s Usmanem, tak chci hned Poiriera, tvrdí Covington. Zpochybnil i jeho charitu

Dustin Poirier a jeho žena se svou charitativní činností snaží pomáhat chudým a potřebným. Dle Colbyho Covingtona však jenom okrádají slušné lidi o jejich peníze.

Dustin a Colby jsou dva bývalí parťáci z American Top Teamu. Jakmile se ale jejich cesty rozešly, začali oba borci házet špínu jeden na druhého.

Co je obecně o Dustinovi známo, je to, že on a jeho žena založili nadaci Good Fight Foundation, na jejíž konto mohou lidé z celého světa posílat peníze. Cílem je vždy vybrat předem určený obnos peněz, které pak putují na dobrou věc – například pomoc lidem v Africe.

Na oko se tato činnost údajně jeví jako poctivá a dobrosrdečná, navenek je to ale prý celý podvod.

„Dustin a jeho žena Jezábela (skutečné jméno Jolie) jsou odpadem a ostudou celé Louisiany. Před kamerami se tváří jako dobráci, ale mimo záběry jsou to obyčejní a prachbídní podvodníci,“ nebral si servítky Covington.

„Celá jejich nadace je podvod, ve skutečnosti to jsou oba skrblíci, co si hrabou jen pro sebe. Znám Dustina dost dobře. Vím, jak se chová k lidem, je to naprostý sráč,“ řekl o něm v Submission Radiu.

„Až se vypořádám s Usmanem, tak jediný zápas, který pro mě bude dávat smysl, je ten s Dustinem. On to moc dobře ví, že si pro něho jdu, proto teď raději mlčí. Nikdy mi neodpoví a raději se mi bude vyhýbat. Když kolem něho projdu, tak sklopí zrak a vyhne se mi obloukem,“ dodal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin