Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor titul utok
conor mcgregor titul utok

Běsnivý McGregor! Urazil Khabiba, Poiriera i jeho manželku. Navíc vyhlásil útok na titul

Conor Mcgregor probudil opět své vnitřní dravé já, které kopalo všude kolem sebe. Cílem je však myšlenka, podle níž se opět hodlá stát šampionem lehké váhy.

Trashtalk je věcí, díky níž se irský Notorious stal na MMA scéně nejvýraznější osobností. Bohužel pro mnohé jeho příznivce, tentokrát zachází stále dál a dál.

Aby o sobě dal Conor vědět, musel nejprve znenadání reagovat na Khabibovu nedávnou zprávu, kterou napsal po poslední výhře Dustina Poiriera. „Dobro vždy zvítězí nad zlem,“ reagoval ruský Orel, jehož těšilo, že Dustin znovu umlčel upovídaného Ira.

„Tím chceš říct, že covid je dobro a tvůj otec zlo?“ odpověděl Mcgregor, který se tak nemístně opřel do Khabibova zesnulého otce Abdulmanapa, jenž bohužel podlehl následkům koronaviru.

A ani u této urážky Conor nezůstal, další přišla na řadu Jolie, Dustinova manželka. „Ty ku*vo, zmiz z mých soukromých zpráv!“ vzkázal jí veřejně skrze svůj Twitter.

A protože bude nyní Dustin bojovat o titul lehké váhy, měl Conor zprávu i pro něho. „Jen mi ten pás hezky vylešti, než si pro něj přijdu. Tahle válka rozhodně není u konce! Že náš předchozí zápas zastavil doktor, to není žádné TKO!“

Dana White prohlásil, že se bude McGregorovou budoucností zabývat ve chvíli, až se plně zotaví, což bude přibližně za rok. Také mluví o jeho okamžité odvetě (čtvrtém měření sil) s Poirierem.

Dosti fanouškům by to ale bylo proti srsti, kdyby se Ir, co to má v lehké váze 1-3, při svém návratu ihned pustil do boje o titul. Komentátor Joe Rogan proto naznačil, že ve hře může být ještě trilogie s Natem Diazem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin