Big John McCarthy: Je to jen otázka času, než UFC Fergusona propustí

Big John McCarthy: Je to jen otázka času, než UFC Fergusona propustí

Muž, který se podepsal pod většinu dnešních MMA pravidel a který dlouhou dobu dělal rozhodčího v UFC, věří, že se jindy slavný Tony Ferguson na svůj osobní vrchol už nevrátí. Ve skutečnosti je prý jen kousek od propuštění.

Život k nám kolikrát bývá nemilosrdný a s podobnou nepřízní osudu se nyní musí pokusit vypořádat kdysi pověstný strašák divize lehké váhy Tony „El Cucuy“ Ferguson. Ten se ještě před rokem nesl na vlně dvanácti výher v řadě, ale pak dostal nakládačku od Justina Gaethjeho a následně si ani neškrtl proti Charlesovi Oliveirovi, načež si spousta lidí začala myslet, že se Tony už jen tak nezvedne.

„Domnívám se, že to je jen otázka času, než UFC Fergusona propustí,“ přiznával velký John McCarthy během svého podcastu. „Možná se pletu, ale důvod, proč tohle říkám, je ten, že Tony nikdy neměl dobrý vztah s vedením organizace. Naschvál všechny urážel a stěžoval si, jak ho někteří lidé drží zkrátka. Tyto věci můžete říkat, pokud vyhráváte, ale ne, pokud prohráváte,“ vysvětloval.

„Když se podíváte na Fergusonovy poslední výkony, tak dostal neskutečné bití. A pak nastane otázka: ‚Opravdu může tento člověk ještě někdy bojovat o titul?‘ Odpověď je asi všem jasná…,“ přemítal nahlas. „A když už ho nenecháte bojovat o titul, tak co uděláte? Dáte mu nějaké mladé kluky a budete riskovat, že je porazí, aby jim zkazil jméno? To by nebylo rozumné rozhodnutí. A proto si myslím, že UFC Tonyho brzy propustí,“ vyřkl McCarthy svůj názor.

Nyní bude záležet jen na El Cucuyovi, jak se k nepříznivě se vyvíjející situaci postaví. Již tento víkend dostane příležitost, jak částečně umazat své předchozí dva debakly, když se střetne proti Beneilu Dariushovi. Ten se aktuálně nese na vlně šesti výher v řadě.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue