Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
masvidal londyn
masvidal londyn

Bitva s Edwardsem? Ten jeho připitomělý ksicht celý zaliju krví, plánuje Masvidal

Ve velterové váze UFC se nám začíná rodit další Zlá krev.

Leon Edwards a Jorge Masvidal tvoří dvojici, kterou pojí společná minulost. Jejich potyčka na UFC turnaji v Londýně zůstala dodnes nevyřešena, a proto i sám Dana White navrhnul, aby si to oba bijci dořešili uvnitř oktagonu.

Britský Rocky už předem dobře ví, že o titul velterové váhy bojovat nebude, pokud nesekne ještě aspoň jedno velké jméno. A protože k Masvidalovi chová velkou nenávist, rád by si vybral právě jeho.

Jorge Masvidal chce vyřídit účty

„Ten člověk neustále mluví, ale jeho skutky jsou nulové. Jorge se bojí byť jen vyslovit mé jméno. Kdyby se přestal vymlouvat a přestal se bát, byl bych připravený ho seknout v listopadu nebo prosinci,“ vyslal jasný signál Edwards.

A nyní se od Masvidala dočkal odpovědi, podle které se může začít chystat na válku. „Já i Leon jsme bojovali s Natem Diazem a teď si porovnejte, jak jsem Nateovi zmaloval obličej já a jak ho pošimral on. Mezi mnou a Leonem je velká kvalitativní propast, takže pokud se utkáme, zaliju celý ten jeho připitomělý ksicht krví.“

„Jakmile se dostanu do klece, fanouškům doručím ten nejlepší možný zážitek. A zejména proti Edwardsovi budu tak násilný, jak jen to půjde,“ přislíbil floridský rváč, jenž si chce případnou výhrou zajistit nový boj o titul. Nyní už nám zbývá tento duel stvrdit oficiálním podpisem smlouvy.

jorge masvidal souper

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin