Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Teixeira se proti mně ukáže v nejlepší možné formě, je si dobře vědom Jan Blachowicz

Blachowicz: Do měsíce bude Jones zatčen znova. Chcete, aby se poučil? Předhoďte ho mně!

Jan Blachowicz navhrl UFC razantní řešení, jak konečně učinit přítrž všem Jonesovým eskapádám.

Jon Jones je možná uznávaný bojovník, dle mnohých dokonce nejlepší, ale na druhou stranu je to také skutečný raubíř, jehož chování mimo klec rozhodně nenaplňuje status šampiona.

Když naposledy napadl svou manželku, musela se proti němu ohradit celá řada dalších zápasníků, včetně takového Jana Blachowicze.

„Nejsem žádný soudce, ale podobné chování je prostě nepřípustné,“ funěl polský veterán, jenž žezlo polotěžké váhy v UFC přebral právě po stávkujícím „Bonesovi“.

„Rád bych řekl, že jsem překvapený, ale bohužel nejsem. Tohle není ojedinělý případ, tohle se neustále opakuje. Kdybychom se posunuli v čase o měsíc, jsme schopni ho přistihnout při dalším prohřešku,“ říká Blachowicz.

Co tedy navrhuje? „Ten člověk potřebuje srovnat fasádu. Potřebuje tvrdou facku do tváře, aby se probudil. Doufám, že v budoucnu UFC zváží, aby mi Jona předhodilo, protože se ho pokusím srovnat do latě,“ přednesl polský válečník.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin