Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jan Blachowicz duchod
Foto: Instagram/Jan Blachowicz

Blachowicz: Mou prací je vypínat soupeře. To čeká Teixeiru a pak případně i Procházku

Jan Blachowicz se v poslední době dostává do pověstné bojové nálady. Tu hodlá promítnout do několika ukázkových knokautů. Jeden takový by údajně mohl potkat i českého borce.

Zrak českých MMA fanoušků se nepochybně pomalu upíná k turnaji UFC 267, jemuž bude Jiří Procházka dělat náhradníka. Kdyby jeden z dvojice Blachowicz – Teixeira vypadl, tak nastoupí a zabojuje o titul polotěžké váhy.

Jedná se o scénář, se kterým současný polský šampion tak trochu i počítá. Ve své mysli pravděpodobně ví, že se dříve nebo později stejně s Jirkou střetne, předem ho však varuje: „Připrav se na KO!“

„Já jsem šampion, což znamená, že jsem tu nejlepší. Mou prací je rozdávat rány a způsobovat zatmění. Glovera uznávám, ale až na to přijde, nebudu mít jinou možnost než ho vypnout. Totéž platí i v případě ostatních, třeba Procházky. Vím, že má nebezpečný styl, ale zároveň nepochybuji o svých schopnostech. Jirka padne na KO,“ věstí Blachowicz.

Karty v polotěžké váze jsou pravděpodobně pevně rozdány. Musíme počkat, jak se vyvrbí situace na turnaji UFC 267. Pokud Jirka do boje nezasáhne, pak bude muset čekat na verdikt od Dany Whitea, který určí, zdali se český samuraj střetne s vítězem titulové bitvy, anebo jestli si bude muset dát ještě jeden fight (například s Rakičem).

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin