Jan Blachowicz titul

Blachowicz před bitvou s Teixeirou slibuje, že ukáže všem mladým klukům, jak bojují skuteční muži

Je obecně známo, že s věkem přichází zkušenosti, a i když i sám šampion Blachowicz cítí, že už není nejmladší, o svou sílu či odhodlání rozhodně nepřichází.

„Zápasení není o dravosti, zápasení je o chytrosti,“ vysvětluje hned na úvod polský šampion, jenž svůj vzkaz adresoval všem mladým vyzyvatelům, jež mu v budoucnu budou chtít šlapat na paty.

Pro současnou chvíli se však soustředí na svůj další cíl, a tím je Glover Teixeira. „Je to soupeř, který za svou kariéru nabral spoustu, spoustu zkušeností. Upřímně si myslím, že se v této bitvě ukáže v té nejlepší formě, jakou jsme u něho kdy mohli vidět. Dost možná půjde o poslední fight jeho kariéry, takže se určitě bude snažit udělat vše, aby mě porazil,“ říkal Jan.

Ať už tedy tato válka dopadne jakkoliv, lidé si dozajista vychutnají prvotřídní show. „Myslím si, že dokonale ukážeme mladým klukům, jak bojuji skuteční muži. Ten zápas se může odehrávat jak v postoji, tak i na zemi. Půjde o taktickou bitvu, kde se však budeme oba pokoušet o ukončení. Oba předvedeme velmi vyspělý a kvalitní výkon,“ predikuje Blachowicz.

Duel mezi oběma veterány se uskuteční 4. září na turnaji UFC 266. Pokud vše půjde dobře, jeho součástí nepřímo bude i Jiří Procházka, který by se zde měl ujmout role náhradníka pro případ, že by jeden z válečníků odpadl.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue