conor mcgregor ufc

Blachowicz tipuje vítěze trilogie Conor McGregor vs. Dustin Poirier

Jedna z největších rivalit poslední doby se dočká svého finálního vyřešení již desátého července. Conor McGregor a Dustin Poirier se utkají ve třetím vzájemném zápase na UFC 264.

Při prvním setkání obou borců na UFC 178 byl ve hře post vyzyvatele v pérové váze. Conor dokázal zvítězit TKO již v prvním kole a následně celou divizi ovládnout. Poté se přesunul do lehké váhy a jako první bojovník v historii UFC držel tituly dvou váhových kategorií současně. To je ovšem poměrně dávná minulost a současná fazona bouřliváka z Irska již tak zářná není.

Conor McGregor v posledních třech letech nastoupil do tří zápasů. Podlehl Khabibovi ve čtvrtém kole na škrcení, poté si dal dva roky pauzu, aby se vrátil bleskovou výhrou nad stárnoucím Cowboyem Cerronem. Třetí vystoupení byla očekávaná odveta s Dustinem Poirierem. The Diamond udělal od prvního zápasu obrovský pokrok a vlastnil i dočasný titul.

Před zápasem byl ale i tak silně favorizován Notorious, který do prvního kola dobře vstoupil a trefoval solidní údery. Dustin se tím nenechal rozhodit, dobře pracoval na Conorově přední noze calf kicky a sebral tak McGregorovi jeho pověstný pohyb. Ve druhém kole již začal úřadovat Poirierův box a vše vygradovalo v polovině druhé pětiminutovky knockoutem!

Překvapení tak bylo na světě a nyní se zdá, že je před třetím zápasem v lepší pozici dvaatřicetiletý Američan. Co si o šancích obou borců myslí šampion polotěžké váhy Jan Blachowicz, to se dozvíme z jeho krátkého vyjádření:

„Conor se v poslední době chová více jako obchodník než bojovník. Byl vždy ohromně talentovaný, ale nyní má v hlavě příliš mnoho věcí. Očekávám podobný průběh i výsledek jako v předchozím zápase. Dustin je nyní komplexnějším bojovníkem a u Conora je velká otázka v jeho motivaci. I když vím, že v předchozím zápase vyhrál McGregor první kolo u všech rozhodčích, i tak věřím ve výhru Dustina.“

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue