Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
cannonier adesanya ufc
cannonier adesanya ufc

Boj o pás? Jsem více než připravený, hlásí Cannonier. Adesanyu prý zmáčkne jak červa

Jared Cannonier chce skutečně udělat vše, co bude v jeho silách, aby v rámci titulového pořadí předběhl Roberta Whittakera.

„Killa Gorilla“ si naposledy poradil v kleci s Kelvinem Gastelumem, jehož přemohl na body, a ihned po zápase vydal prohlášení, že by nerad se svým dalším fightem otálel. „Nejhorší je, pokud bojovník vyjde z tempa. Jsem připravený na ty nejvyšší výzvy, proto jsem tu,“ uvedl, přičemž už na tiskové konferenci házel očkem po šampionovi.

Důvod je prostý. „Jsem tu jeden z mála lidí, kteří ho mají šanci skutečně porazit. Já vlastně mohu porazit naprosto všechny. Kohokoliv se dotknu, toho mohu rázem poslat spát. Jen mi dejte šanci v boji o titul a já vám ukážu, že Adesanya proti mně bude naprosto neškodný. Jsem více než připravený, zmáčknu ho jako červa!“ přislibuje.

Otázkou pouze je, zdali bude tato jedna výhra Cannonierovi stačit. V jeho prospěch mluví hlavně to, že by boj s ním upřednostňoval tým soupeře. Dana White však naposledy hlásil, že o titul bude nyní bojovat Robert Whittaker… Pokud nezmění svůj názor.

A přidáme-li k tomu ještě pohled samotného Adesanyi, tak ten avizoval, že si dá ve střední váze poslední obhajobu, než se opět vydá o hmotnostní kategorii výše, kde bude vyhlížet druhý pokus v boji o pás. Preferoval by jistě odvetu s Janem Blachowiczem, ale nebránil by se ani komukoliv jinému, kdo v té chvíli bude šampionem.

Israel Adesanya ze mě má bobky, směje se vyzyvatel Vettori, který už teď ví, že se stane šampionem

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin