Bojím se, že se mě UFC teď pokusí zabít! přiznává po problémech veterán Diego Sanchez

Bojím se, že se mě UFC teď pokusí zabít! přiznává po problémech veterán Diego Sanchez

Kolikrát nevíme, co se děje za oponou, ovšem příběh, který představil veterán Diego Sanchez, je opravdu děsivý.

Devětatřicetiletému zápasníkovi z Nového Mexika byly jak kvůli jeho věku, zdravotním problémům, tak i jeho slabším výkonům ukázány dveře organizace, ve které působil více než patnáct let. Dokonce i pamatuje ještě první generaci show Ultimate Fightera, jíž sám ovládl.

Okolo Sanchezova odchodu byla vzbuzena spousta rozruchu. Rádi bychom se dočkali nějakého vysvětlení přímo ze strany bojovníka, jenže to údajně jen tak nepřijde. Už jen tím, že trval na tom, aby mu UFC vydalo jeho „zakamuflované“ zdravotní záznamy, se údajně dostal do velkých problémů.

Diego Sanchez ufc zapas

„Pánové, povím vám, že se teď bojím o svůj zatracený život! Bojím se, že by mi tato společnost, tento monopol, že by mi šel po krku. Něco nečekaného se mi během následujících dvou let může stát. Možná bych měl nečekanou nehodu nebo by se objevily nějaké sebevražedné zprávy. Nechci nic riskovat, tahle organizace je všeho schopná,“ přiznával Sanchez.

Je možné, že se v UFC kují nějaké pikle, o kterých veřejnost neví? Sanchez byl součástí organizace prakticky od roku 2005 a za tu dobu jistě měl možnost nahlédnout pod pokličku mnohého dění. Už jen toto přiznání je nicméně velmi troufalé.

Diego se měl objevit ještě v posledním boji své kariéry proti Donaldovi Cerronemu. Dana White vysvětlil, že si jeho hlavní trenér Diego Fabia zažádal o zdravotní spisy za celou Sanchezovu UFC kariéru, z čehož cítil nějakou čertovinu.

White se tedy najednou začal dožadovat ujištění, že jeho veterán v poslední době nepodváděl a netrápila ho nějaká zranění, o nichž by organizace nevěděla. A protože tuto záruku prezident UFC nedostal, svému bojovníkovi zrušil zápas a předčasně ho propustil ze svých služeb.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue