jiri prochazka motivace

Bomby jako pi*a! Jiří Procházka mění přezdívku, Denisa už mu neříkejte

Nejúspěšnější český MMA zápasník Jiří Procházka se rozhodl ke změně své přezdívky. Nyní už není Denisa, ale BJP. A co se za těmito třemi písmeny skrývá? Bomby jako pi*a!

Není se čemu divit. Jirka o změně přezdívky přemýšlel už nějaký ten pátek. Původní přezdívka Denisa totiž vznikla náhodou na jednom z jeho tréninkových kempů. Trenér tehdy volal Denisu a Jirka na to reagoval, načež se mu začalo říkat Denisa. Jenže v zahraničí se přezdívka těžko vysvětlovala.

„Je to tak. Vnímám to jako velký krok. Jsem za to rád. Jsem rád, že mám přezdívku, která dává význam. Byť je o třech slovech, které pro někoho mohou znít zvláštně, ale už mě to nějakou dobu provází a už dlouho jsem přemýšlel o tom, jakým způsobem tu přezdívku změnit. Trenér Jaroslav Hovězák navrhl, ať si dám přezdívku BJP. Řekl, máš to z hlediska marketingu, své značky, tréninků a podobně, tak jsem do toho šel,” uvedl Procházka.

Navíc přezdívka BJP provází Jirku dlouhé roky, dokonce postavil na ní i vlastní značku. Otázkou zůstává, zda se mu nová přezdívka bude vysvětlovat jednodušeji než Denisa, protože zkratka, za kterou se skrývají Bomby Jako Pi*a, je určitě unikát.

V každém případě teď český samuraj i s novou přezdívkou míří do Abu Dhabí na turnaj UFC 267, kde se s ním počítá jako s hlavním náhradníkem pro titulový zápas mezi Blachowiczem a Teixeirou. A i kdyby do zápasu nenaskočil, což je vysoce pravděpodobné, tak by měl dostat od UFC vlastní titulovou šanci.

ufc 267

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin