Brock Lesnar je údajně připravený na návrat do UFC. Čeká jen na jednu věc

Brock Lesnar je údajně připravený na návrat do UFC. Čeká jen na jednu věc

Brock Lesnar by měl mít údajně zájem stále se měřit s těmi nejlepšími jmény v oboru.

Aktuálně na trůnu těžké váhy UFC vysedává Predátor Francis Ngannou, jehož přemoct před limitem je prakticky nemožné. Naopak on sám umí rozdávat tvrdé rány, kterým nakonec podlehl i takový předchozí vládce divize Stipe Miocic.

Pro Lesnara by duel s Predátorem údajně dával smysl, ale zadarmo prý hrabat nebude.

„Francis je člověk, který nahání soupeřům hrůzu pouze v případě, pokud se na ně řítí jeho úder. Je to člověk, který je znám tím, že seká druhým hlavy. Brock má kolem sebe ale podobnou auru a určitě je v něm i touha se s Ngannouem utkat,“ uvedl Mark William, lépe znám též jako The Undertaker, jenž dlouhá léta působil ve wrestlingu.

„UFC moc dobře ví, co musí udělat, pokud chce, aby se takovýto duel uskutečnil. Musí k Brockovým nohám poslat nějakou zajímavou částku. A pak se s vámi klidně vsadím, že se určitě vrátí. Oslovte jej se správnou nabídkou a bude zpátky,“ řekl Undertaker během vysílání na svém Twitteru.

Zasnění to možná bylo na malou chvíli krásné, nicméně UFC není schopno zaplatit prakticky ani Jona Jonese. Lesnar by měl nepochybně stejné, ne-li ještě vyšší nároky. Bylo by tedy překvapením, kdyby se Dana White stále v této době finanční nouze způsobené pandemií koronaviru urval k nějaké vyšší odměně.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue