OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Bruce Buffer: Nate Diaz by měl být UFC vděčný

Legendární moderátor Bruce Buffer viděl už spoustu bojovníků odlišných charakteristických rysů, ovšem případ bratrů Diazových je pro něj novinkou. UFC je rovněž i podle něho vrcholná bojová soutěž, jíž by zápasníci měli být vděční, že se v ní mohou vůbec pohybovat. Ani Nate by neměl být výjimkou.

„Nate si prý vydělal více než sedm milionů svým posledním duelem s McGregorem. Nerad bych slyšel, že si ho UFC snad dostatečně neváží. Je to spíše naopak, to on by jí měl děkovat a klanět se Danu Whiteovi pokaždé, kdykoliv ho uvidí,“ prohlásil známý hlasatel.  

Jakmile tato zpráva vyšla do éteru, odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Bruce Buffer a Nate Diaz

„Bruce Buffer byl celou dobu v předklonu, když lezl UFC do zadku, a teď mi říká, abych se klaněl i já? Já se nebudu klanět nikdy nikomu, a to ani za všechny peníze světa!“ uvedl Diaz. 

Co dál můžeme očekávat? Nate je sice naštvaný a již několikrát prohlásil, že na UFC 230 (3. listopadu), kde mu organizace místo Conora přidělila Dustina Poiriera, nebude bojovat a že raději odstoupí, než aby si nechal sr** na hlavu, ovšem doposud tak ještě neučinil. Není jisté, zdali svá slova nenaplní později, avšak jeho protivník se případného zrušení souboje nebojí.

„Nate je možná uražený, ale věřím, že si nenechá ujít příležitost takového velkého souboje, jaký mu nabízím,“ potvrzuje Poirier. 

Pokud tedy půjde vše podle plánu, New York zažije během UFC 230 další velký comeback. Aktuální rozpis zápasů vypadá takto: 

  • Ronaldo Souza vs. David Branch 
  • Yoel Romero vs. Paulo Costa 
  • Dustin Poirier vs. Nate Diaz 
  • Derek Brunson vs. Israel Adesanya 
  • Lyman Good vs. Sultan Aliev 
  • Brian Kelleher vs. Domingo Pilarte 
  • Matt Frevola vs. Lando Vannata 
  • Karl Roberson vs. Jack Marshman 
  • Julio Arce vs. Sheymon Moraes 
  • Shane Burgos vs. Kurt Holobaugh

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue