Bude to od UFC plivnutí do tváře, pokud mi nedají titulovou bitvu, tvrdí Edwards

Bude to od UFC plivnutí do tváře, pokud mi nedají titulovou bitvu, tvrdí Edwards

Současná trojka žebříčku velterové váhy je přesvědčena, že musí být dalším v pořadí v boji o pás.

Mistrem divize i nadále zůstává neomylný Kamaru Usman, jenž se jenom letos dvakrát objevil v kleci. Ještě na léto vyhlíží již svou třetí obhajobu, kterou by nejraději podnikl proti jednomu z bratrů Diazů či Michaelu Chiesovi. Toto jsou však pouze jeho vysněné cíle, realita je jiná, šéf UFC si totiž přeje něco jiného.

„Dana White tvrdí, že dalším v pořadí pro boj o titul bude Colby Covington. Ten chlápek se nechal od šampiona knokautovat a od té doby má za sebou jenom jeden vyhraný fight. To je prostě málo,“ domnívá se Edwards, jenž sám naopak drží osmizápasovou vítěznou sérii.

„Nikdo si tu šanci nezaslouží víc než já. Poctivě dělám vše, co mi UFC řekne, abych se k tomu titulu dostal. Pokud ten fight příště nedostanu, bude to pro mě jako plivnutí do tváře,“ řekl Edwards, jehož nyní v červnu bude čekat bitva s Natem Diazem.

Situace ve velterové váze je poněkud zamotaná, každý si přeje a říká něco jiného. Důležité ovšem je, co sám bude chtít Dana White. A ten zatím jeví největší choutky k odvetě mezi Usmanem a Covingtonem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue