Miesha Tate se vrací do UFC

Budu jako snajpr, který ji sestřelí, očekává Miesha Tate odvetu s lvicí Nunes

Miesha Tate očekává, že jí případná výhra nad Ketlen Vieirou zařídí automatický boj o titul, který nepochybně prý také vyhraje.

Bývalá šampionka bantamové váhy v sobě začíná postupně probouzet ten starý oheň, který ji doprovázel před více než pěti lety. Tehdy se s brazilskou lvicí Amandou Nunes střetla poprvé a jako další z mnoha protivnic na ní nestačila.

Obě bojovnice nyní o více jak pět let zestárly a zmoudřely. Jen Amanda se po celou dobu držela aktivní, což by mělo být její velké plus. I tak se ovšem Miesha požene za každou cenu za odvetou.

„Občas člověk dostane pouze jednu šanci a až přijde ta má, bude to perfektně načasované a já budu dokonale připravena. Budu jako snajpr, který Amandu sestřelí,“ sdělila Tate pro ESPN MMA jen pár chvil před svou nynější víkendovou bitvou s Vieirou.

„Ujistím se, že až dostanu svou příležitost, tak budu v perfektní formě. Budu dokonale připravená a stanu se šampionkou,“ hovoří Miesha Tate, která se zároveň nebrání potenciální odvetě s Holly Holm. Říká však, že Holm přijde na řadu až po Nunes, takový je její záměr.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin